The Hague
Een zelf te lopen audiotour door The Hague, Nederland
Deze zelf te lopen audiotour door The Hague in The Hague, Nederland heeft 10 ingesproken stops en duurt ongeveer 60 minuten en ongeveer 4.0 km lopen. Start hem in de PodWalk-app en elke stop begint automatisch zodra je er bent — in je eigen tempo, online of volledig offline. De route loopt van De Blauwe Aanslag naar Geefhuisjes. De nadruk ligt op history.
Gratis downloaden en deze wandeling in The Hague lopen — bij elke stop begint het verhaal automatisch, online of offline.
De route, stop voor stop
De Blauwe Aanslag
Een belastingkantoor dat gekraakt wordt — er zit iets onweerstaanbaar logisch in. De staat int hier geld, de krakers nemen het gebouw…
Zoutkeetsingel 40 (Den Haag)
De Zoutkeetsingel was ooit een slagader — karren vol groenten en zout van het Westland, schepen die de grachtengordel inschoven richting de…
De Drie Stoepen
Drie huizen, drie stoepen, één naam — maar die naam bestaat nog geen honderd…
't Hooftshofje
Achter die poort — kijk even — ligt een wereld die de straat nooit mocht…
Teresia van Avilakerk (Den Haag)
Een stadpaleis dat zijn naam verloor maar zijn muren hield — zo begint het verhaal van wat u hier…
Oude stadhuis (Den Haag)
1564. Den Haag heeft nog geen stadsrechten, maar bouwt wél een stadhuis — alsof het gebouw de titel kon afdwingen die het bestuur zichzelf nog niet mocht…
Galerij Prins Willem V
1774. Een prins opent zijn deuren — niet voor diplomaten of hovelingen, maar voor iedereen die naar binnen wil…
Nieuwe Kerk (Den Haag)
Het jaar 1600. Den Haag groeit, en er is behoefte aan een tweede kerk — niet voor de macht, maar voor de mensen die niet meer in de Grote Kerk…
Design Museum Dedel
1 juli 2019. Twee negentigjarigen staan samen in een pand aan de Prinsegracht: Milton Glaser en Wim Crouwel, beiden ontwerpers die de twintigste eeuw visueel hebben…
Geefhuisjes
Twaalf huisjes, op een rij, zonder tuin, zonder poort. Geen hofje in de gebruikelijke zin — maar wél het oudste liefdadigheidshofje van Den…
Dit zijn de openingsregels van elke stop. Het volledige verhaal — en de audio — hoor je in de app.
The Hague — veelgestelde vragen
- Hoe lang is de wandeling door The Hague?
- Ongeveer 60 minuten lopen, met 10 stops over 4.0 km. Je kunt pauzeren en later verder gaan waar je gebleven was.
- Wat komt er voorbij in de audiotour van The Hague?
- 10 ingesproken stops, te beginnen bij De Blauwe Aanslag en eindigend bij Geefhuisjes. Elke stop speelt automatisch zodra je er bent.
- Heb ik internet of mobiele data nodig?
- Nee. Download de wandeling één keer in de PodWalk-app en het verhaal speelt volledig offline — handig tijdens het roamen in Nederland. Gps start elke stop zodra je aankomt.
- Is de audiotour van The Hague gratis?
- Je eerste wandeling in PodWalk is gratis. Daarna gaan wandelingen via eenmalige passen vanaf $2,99 — geen abonnement, niets wordt automatisch verlengd.
- Kan ik de tour in mijn eigen tempo lopen?
- Ja. Geen gids en geen schema — begin wanneer je wilt, blijf zo lang staan als je wilt, en de volgende stop start automatisch zodra je er bent.